نصب درب اتوماتیک شیشه ای

نصب درب اتوماتیک کرو (نیم دایره)

فروش و اجرای درب اتوماتیک کرو در تهران و شهرستان ها با تیم حرفه ای درب سام

بهترین مکان نصب و اجرای در اتوماتیک کرو

در ابتدا لازم است توضیحی در مورد شکل ظاهری درب اتوماتیک کرو و کاربردی بودن ،آن در اجرا و نصب درب کرو یا همان نیم دایره داده شود تا افراد متقاضی برای انتخاب درب اتوماتیک پارکینگ ، بتوانند بهتر تصمیم بگیرند.

درب اتوماتیک کرو تشکیل شده است یک دایره نصف با شعاع مشخص نسبت به ورودی دهنه ، اندازه گیری میشود . بهترین اجرا درب اتوماتیک کرو در ورودی های هستند که اسلایدینگ یا همان صاف نیستند و دیوار های کناری ورودی زاویه دار باشند که دایره بتواند یک فضای خوبی را پوشش دهد .

ساختار فیزیکی درب اتوماتیک کرو

درب اتوماتیک کرو تشکیل شده است ازدو شاسی با ارتفاع 24 سانت با ضخامت 4 میل آلومینیوم شمش خالص ، که با دستگاه خم و حالت دهنده بعد از این که شعاع دایره مشخص شد ، حالت میدهند این دو شاسی را با تسمه های آبکاری شده با عرض 2 سانت به هم متصل کرده و در انتهای داریره ها باز تیکه از شاستی گذاشته و با اتصال پیچی محکم میکنند و این شاسی اصلی درب اتوماتیک کرو میباشد و سطح مقطع و غلطک های لت های متحرک ،روی شاسی قرار میگیرند . قابل ذکر است که غلطک های درب کرو ،رو یک شاسی با همان شعاع و در عرض 50 سانت نصب میشود که از جنس تفلون سخت کاری شده مقاوم در برابر سایش و فشار که نسبت به عرض کار و شعاع شاسی غلطک ها و تعداد تفلون ها مشخص میشود و در ابعاد استاندارد هر شاسی برای هر لت متحرک 2 عدد تفلون بزگ نصب میشود .

بعد از این که ارتفاع شاسی مشخص شد با دو عدد پلیت انتهای شاسی را روی دیوار با اتصال جوش متصل میکنیم و جلوی شاسی را با دو ستون با جنس های مختلف استیل یا آلومینیوم ،بعد از تراز کردن با اتصال پیچی متصل میکنیم و سپس لت های متحرکت را تنظیم کرده و اورلب های متحرک را مشخص میکنیم و در انتها پشت کاور ها را نصب میکنیم و سقف دستگاه اگر ارتفاع خیلی بلند باشد فقط زیر شاسی کاور میشود و اگر ارتفاع پایین باشد سقف دایره را به شکل مثلث با ورق استیل و داخل هر مثلث یک هالوژن نصب میشود .

متلعقات داخل شاسی تشکیل شده از موتور دانکر اصلی 63*55 با توان 40 ولت . برد آنالوگ و ریموت بلوتوثی کلید تعیین وضعیت 6 حالته ، قفل الکترومکانیک . هرز گرد . چشمی پرده ای zen sefe  . تسمه تایم روکش پلاستیک و سیم مفتول برای مقاومت بالا درب اتوماتیک کرو بامپر برای جلوگیری از برخورد مانع است.

 
 

.