درب های بریک اوت (خروج اضطراری) Break out

درب های بریک اوت

درب های بریک اوت

ساختار این مدل از درب ها که شامل ترکیب درب اتوماتیک اسلادینگ و درب کشویی تاشو است ، بسیار کاربردی برای ورودی های که بازشو کامل مفید نیاز دارند، طراحی و اجرا میشود . مانند: نمایشگاه – پاساژ – بیمارستان . . .

قابلیت های درب بریک اوت

این مدل از درب ها بریک اوت ، که به تازگی در کشور عزیز ما ایران تولید و به مرحله اجرا رسیده است نمونه برداری شده از برندهای اروپایی هستند . که شرکت ما درب سام افتخار طراحی و اجرا این مدل از درب ها را دارد . قطعات درب های بریک اوت تشکیل شده از 4 یا 6 لت متحرک که ، درب های میانی ،مدل بازشو نفررو اسلادینگ با ابعاد استاندارد و تردد نامحدود می باشد و درب های کناری باشو به طور، تاشو دستی در ابعاد متفاوت تردد کم مورد استفاده است .

مزیت های درب بریک اوت

اولین و مهمترین مزیت این مدل درب اتوماتیک بازشو (مفید ) کامل برای ورودی هستند که نیاز به بازشو کامل دارند . برای تردد وسایل بزرگ مانند اتومبیل وسایل منزل مانند مبل و یخچال و . . .

نکته : درب وسط یا همان نفر رو الکترومکانیک میباشد نیازی به نیرو انسانی نیست ،اما درب های کناری دستی هستند و نفر برای باز کردن کامل درب نیاز است .

در این مدل درب های اتوماتیک بریک اوت برای ورود و خروج تردد نفررو محدودیت ندارد و بسیاردر عمل کرد دستگاه عمر مفید ، اپراتور بالا و قابل قبول است .

مدل فریم های دستگاه (اپراتور) استیل – آنادایز در رنگ های مختلف – آلومینیوم . . . نسبت انتخاب کارفرما تولید و اجرا میشود .

مدل برد و موتور دستگاه هم قابل ارتقا است، نسبت به درخواست کارفرما ، میتوان موتور دانکر ،کرواس ، لنز و … استفاده کرد و همچنین برد دستگاه هم ازمدل های ایرانی و اروپایی میتوان طراحی واجرا کرد . بهتر است برای این مدل از درب های بریک اوت (خروج اظطراری )ازچشمی پرده ای یا همان RIs  استفاده شود . این مدل از درب ها و قابلیت حالت های : قفل ،باز کامل ، حالت زمستانه ،یکطرفه را دارد وکاربرد بسیار آسان در وروردی های با عرض بالا و بازشو مفید است .

 

ساختار درب بریک اوت ( خروج اضطراری)

ساختار مدل درب های خروج اضطراری (break out)

درب های خروج اضطراری به 2 مدل تقسیم میشود مدل اول ترکیبی اسلایدینگ(بازشو کشویی) اتوماتیک کامل به همراه کلید تعیین وضیعت 5 حالته دستگاه شامل : قفل – باز کامل – خروج یکطرفه – زمستانه و اتوماتیک است .

بخشی دیگر از اپراتور درب بریک اوت ، لت های ثابت به شکل دستی نیرو انسانی به صورت تاشو ( بلیرینگ دار ) باز میشود  و فضای کامل بازشو برای کارفرما فراهم میسازد . تا اجسام بزرگ و اتومبیل و . . . به راحتی از وروردی دهنه تردد داشته باشند .

استاندارد درب خروج اضطراری

این مدل از درب ها بریک اوت ، در ابعاد عرض تا 4 متر و ارتفاع استاندارد تا 240 میباشد .

مدل دوم از درب های بریک اوت

درب خروج اضطراری کاملا دستی ، در این مدل از درب های خروج اضطراری قسمت اول ، درب به صورت بازشو کشویی با نیرو دست باز وبسته میشود و در قسمت دیگر درب تاشو لولایی ، با دست باز میشود در این مدل از درب های دستی محدودیت ابعاد از نظر عرض و ارتفاع دهنه نداریم و قابل تولید و اجرا است .

متریل فریم و شیشه ای که درب های اتوماتیک خروج اضطرای میتوان اجرا کرد

استیل : میرور و آینه ای با رنگ های طلائی -سیلور

آنادایز : شامپاینی – سیلور تیره و روشن – دودی – طلائی – مشکی براق و مات – سفید و  . . . اشاره کرد

آلومینیوم : به درخواست کارفرما

شیشه : در این مدل از درب های خروج اضطراری (بریک اوت ) بهتر است از شیشه سکوریت یا  لمینت با قطر کم 6 میل حتی الامکان ، چون محدودیت وزن داریم و بهتر است لت ها سبک تر تولید و اجرا شود .

برای متوجه عملکرد درب های اتوماتیک بریک اوت این ویدیو را تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 4 =