آیا به تمام اپراتور های درب های اتوماتیک شیشه ای باطری بکاپ نصب میشود ؟

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

در این بخش انواع برندهای اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای ،از نظر نصب باطری بکاپ در مواقع قطع برق شهر و استفاده از باطری بکاپ وتوان اجرای باز و بسته شدن تا چند سیکل کاری و کارایی قفل کردن درب اتوماتیک شیشه ای را برسی خواهیم کرد.

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

تا انتهای این مقاله با ما باشید تا همه چیز را درباره اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای و باطری های بکاپ آنها بدانید.

درب اتوماتیک شیشه ای برند لابل ایتالیا

باطری بکاپ این مدل از اپراتورها تشکیل شده از 14 عدد باطری قلمی ،1.2 آمپر شارژی مانند تلفن بیسیم که باهم موازی شده و کارایی شارژ و دشارژ را دارد . این مدل از باطری ها حدودا 2 ساعت و تعداد 150 بار سیکل کامل باز و بسته شدن درب اتوماتیک را انجام میدهد. در مقایسه با باطری های بزرگ 12 ولت کارای کمتری را دارد و هزینه بیشتری برای تعویض این مدل از باطری نیاز است وبیشترین مشکل این مدل از باطری ها ، اگر یکی از این 14 باطری فاسد و یا خراب شود دیگر قابلیت شارژو دشارژ را ندارد .

درب اتوماتیک برند دورما آلمان مدل DORMA ES200 ساده و ایزی

در این دو مدل اپراتورها دورما DORMA برای نصب باطری بکاپ تعداد دو عدد باطری 12 ولت 1.5 آمپر استفاده میشود ،حدودا 1 ساعت و تعداد 100 سیکل کامل باز و بسته شدن، شارژ و ذخیره باطری انجام میدهد . نکته بسیار پراهمیت در این مدل از اپراتورها بعد از نصب باطری این است که، باید وارد منو دستگاه شوید تا حالت باطری بکاپ را انتخاب کنید مثلا : حالت اول بعد رفتن برق در بسته شود و قفل بماند برای امنیت بیشتر برای بانک ها استفاده میشود. A =0 حالت دوم درب بعد از رفتن برق درب بازکامل A=1 حالت سوم درب بعد از رفتن برق اتوماتیک باز و بسته شود A=2 برای بهتر شارژ و دشارژ شدن باطری باید هر ماه یک مرتبه برق اصلی شهر قطع شود تا باطری فاسد و یا زود خراب نشود.

درب اتوماتیک شیشه ای برند یونیک ساخت مشهد مقدس به همراه کلید تعیین وضعیت دیجیتال

برای نصب باطری روی این مدل از اپراتورها ، تعداد 2 عدد باطری 12 ولت 1.5 آمپر استفاده میشود و قابلیت 5 ساعت ذخیره شارژ و تعداد 300 مرتبه سیکل کامل باز و بسته شدن را دارد .در این مدل از اپراتور ها بعد از نصب باطری باید حالت باطری ON شود .

درب اتوماتیک کابا گیلگین ساخت کشور سوییس KABA -SLA -SLM همراه کلید تعیین وضیعت فول دیجیتال

در این مدل از اپراتورهای ساخت کشور سوییس تعداد 2 عدد بطری 12 ولت 2 آمپر استفاده میشود و قابلیت ذخیره 2 ساعت شارژ را دارد و تعداد 130 مرتبه سیکل کامل باز و بسته شدن را انجام میدهد و در هنگام قطع برق ، برای باز کردن درب از حالت قفل اگر باطری شارژ کامل هم نداشت با زدن دکمه ریموت ، قفل دستگاه آزاد شده و درب با دست به راحتی باز میشود . چونکه قفل درب های سوییسی از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و به هیچ وجه با فشار باز نمیشود روی این مدل از اپراتور های کابا باطری بسیار لازم و ضروری است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 17 =