درب اتوماتیک اسلایدینگ

نصب درب اتوماتیک اسلایدینگ توسط شرکت درب سام به صورت حرفه ای انجام می گیرد.

استاندارد درب اتوماتیک اسلایدینگ چیست ؟

برای نصب و اجرا درب اتوماتیک شیشه ای باید به چند نکته مهم توجه کرد . اولین نکته قابل توجه ارتفاع و عرض فرم های متحرک درب اتوماتیک می باشد که استاندارد ارتفاع درب اتوماتیک ۲۴۰ سانتی متر است و عرض هر لت ۸۰ سانتی متر است که بازشو مفید و استاندارد را دارد .اگر در نصب و اجرا به نکته ها توجه شود عمر مفید دستگاه تا ۲۰ سال میرسد .

و هر چه از استاندارد خارج شویم عمر مفید دستگاه کم میشود .نکته : اگر وزن فرم ها بالاتر از استاندارد باشد باید بر روی هر فرم متحرک ۳ عدد غلطک نصب شود تا فشار روی فرم تقسیم شود که در طول زمان فرم آسیب نبیند و در عرض بهتر است یک یال وسط نصب شود تا فرم محکم تر شود . در اپراتور های تا عرض ۳ متر ۶ تا ۸ پیچ خودکار لازم است تا اپراتور روی شاستی محکم شود و اگر اپراتور به ۵ متر برسد حتما نیاز است که با ۱۲ پیچ روی شاستی محکم شود .

قیمت نصب درب اتوماتیک اسلایدینگ

ریل کف درب اتوماتیک چیست ؟

برای نصب فلورگاید (ریل کف) باید توجه داشته باشیم اگر وزن لت های متحرک تا ۸۰ کیلوگرم باشد تفلن مورد نیاز باید ۲ سانتی متر باشد و با یک پیچ روی زمین نصب شود . و اگر وزن لنگه متحرک بیش از ۱۰۰ کیلوگرم باشد تفلن ریل باید ۳ سانتی متر و با ۲ پیچ روی زمین نصب شود تا بر اثر ضربه ریل از تنظیم خارج نشود.

چشمی پرده ای zen ,zensafe بهتر است یا چشمی مادون IR TX ?

در نسل های قدیم درب های اتوماتیک اکثرا از چشمی های امنیتی حرکتی و مادون فرستنده و گیرنده Bea استفاده میشود که با مشکلاتی همراه بود اولین عیب این مدل از چشمی ها، مادون فقط در یک خط مستقیم قابل اجرا است و فرد و یا چشم باید در مسیر مادون قرار گیرد تا درب بسته نشود ‌. در نسل جدید چشمی ها zen ,zen safe تا فاصله ۱ متری از درب قابل تنظیم است نکته چشمی پردهای باید سمت بیرون درب نصب شود برای بالا بردن امنیت در اروپا و ایران ترکیب چشمی پرده ای و مادون با هم اجرا میشود .

نصب درب اتوماتیک اسلایدینگ

عمر مفید باطری بکاپ در درب های اتوماتیک چقدر است ؟

طرز استفاده از باطری در تمام درب های اتوماتیک شیشه ای ، جک های بازوی و کرکره برقی بسیار مهم و قابل اهمیت است هر ماه یک مرتبه باید برق دستگاه قطع شود تا شارژ باطری تمام شود و حالت شارژ و دشارژ انجام شود اگر استفاده صحیح از باطری شود معمولا تا ۳ سال عمر مفید باطری است و اگر برق دستگاه قطع نشود حدودا بعد از ۶ ماه باطری فاسد میشود و شارژ را ذخیره نمیکند .

تاریخچه تولید درب اسلایدینگ

درب اتوماتیک در جهان اولین بار در قرن اول میلادی در یونان باستان توسط هرون اسکندرانی ریاضی دان یونانی که درب اتوماتیک اسلایدینگ را اختراع کرد که میشود از اختراع های مهندس ماشین بخار ،آسیاب بادی را نام برد. در گفته های خود یکی از پر افتخارترین اختراع در یونان که جهان را تغییر داد درب اتوماتیک اسلایدینگ است و اولین ثبت و ساخت درب برقی شرکت سوءدی به نام بسام نام داشت و در ایران قبل از انقلاب اسلامی در بعضی از هتل های لوکس در تهران اجرا شد ساختار درب اتوماتیک شیشه ای تشکیل شده از موتور ، برد، شاستی ، غلطک، چشمی ،قفل ، فرم ، شیشه سکوریت

بهترین موتور درب اتوماتیک اسلایدینگ

موتور اسلایدینگ تشکیل شده از سیم پیچ ، فولی ، چرخ دنده و انکدر. برند معروف و پر طرفدار موتور دانکر ۶۳/۵۵ و ۶۳/۲۵ با توان ۴۰ وات و ۶۰ وات که ساخت کشور آلمان است نام برد. بیشتر مورد استفاده از درب برقی در ایران مکان های پر رفت و آمدی همچون بانک ها, پاساژ ها,مراکز خرید, فروشگاه های بزرگ مواد غدایی و غیره میباشد. جدیدا در اداره جات و دفاتر تجاری به ویژه شرکت ها از درب اتوماتیک اسلایدینگ هم برای زیبای و هم راحتی عبور و مرور که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی میشود.

بهترین درب اتوماتیک اسلایدینگ

انواع برد درب های اتوماتیک شیشه ای

انواع مبدل های آنالوگ و دیجیتال ADC , سیگنال های مبدل آنالوگ ( پیوسته و بینهایت متغیر است) و سیگنال های دیجیتال( گسته در زمان،گسسته در دامنه است) DAC ها گام ضروری در تبدیل صفر و یک های کامپیوتر به ویدو و صدا و فرمان دادن دادهای حسی است که میتوان درک کرد. مبدل های دیجیتال و آنالوگ میتوانند دستورهای دیجیتال را به اشیا فیزیکی تبدیل کنند که در برد های درب اتوماتیک فرمان قفل ، اتوماتیک ، یکطرفه ، زمستانه، و باز کامل اشاره کرد.

انواع درب اتوماتیک اسلایدینگ

مزیت همکاری با درب سام

خدمات شرکت ما سرویس و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای نصب شده خود را با کمترین هزینه و به سرعت انجام میدهد. به همین علت همکاری ما با پروژه های بزرگی همچون بانک اقتصاد نوین,بانک قوامین,بانک سام و فروشگاه هایی همچون کوروش,جامبو, نوین چرم و هاپر می میباشد. خدمات سریع و بدون معطلی برای ما اولویت دارد.