درب اتوماتیک بیمارستان چیست؟

درب اتوماتیک بیمارستان

درب اتوماتیک بیمارستان در نگاه اول ممکن است همچون درب اتوماتیک شیشه ای به نظر برسد .در حقیقت مکانیزم و نحوه اجرا وکارکرد این درب ها کاملا مشابه درب اتوماتیک شیشه ای میباشد .در بخش رادیولوژی بیمارستان درب های خاص که جنس بدنه این درب ها از سرب ساخته می شود که باعث می شود اشعه رادیولوژی از اتاق خارج نشود.وزن این مدل از درب های اتوماتیک به دلیل سربی که در این مدل درب ها استفاده شده است بسیار سنگین است به همین دلیل باید از موتور بسیار قوی و شاستی بسیار مقاوم از جنس آلومینیوم خاص تولید و اجرا شود . قابل ذکر است که حتما باید از تعداد بیشتری غلطک برای هدایت و تحمل وزن فرم استفاده شود .این مدل از درب ها را میتوان به صورت کشویی .تلسکوپی.تاشو تولید و اجرا کرد.

قیمت درب اتوماتیک بیمارستان

راهنمای خرید درب های اتوماتیک بیمارستان به شرح زیر است :

1_اولین و مهمترین بحث که مشتریان عزیز باید دقت داشته باشند . نوع درب اتوماتیکی که میخواهید خریداری کنید قرار است درچه مکانی نصب شود و کاربری آن چیست .

2_کیفیت درب اتوماتیک بستگی به موتور الکترومکانیکی و برد الکتریکی فرمان و متعلقات و متریالی که در آن استفاده شده است بستگی دارد .

3_چه مقدار امنیت در مکانی که درب اتوماتیک بیمارستان نصب و اجرا میشود قابل اهمیت است

4_با توجه به تنوع رنگ .جنس .مدل و طرح های گوناگون در تولید درب های اتوماتیک ,مشتریان عزیز با انتخاب های گوناگون و جنس های مختلف {استیل .آلومینیوم .آنادایز. و …} روبه رو هستند و بحث قیمت در تولید این مدل ها بسیار متفاوت است. 5_نصب درب اتوماتیک در اماکن پرتردد از ورود آلاینده ها به محیط جلوگیری کرده و دما را در این مکان ها کنترل می کنند .

6_برای افزایش کیفیت بهتر از مواد اولیه مرغوب در ساخت و تولید درب های اتوماتیک ,استفاده شود این امر باعث میشود در طولانی مدت بازدهی و اعلام خرابی کمتری داشته باشیم و جلوگیری از هزینه تعمییر و تعویض میشود.

7_محل مورد نظر برای نصب درب اتوماتیک در ساختمان تجاری,اداری,بیمارستان,فرودگاه,فروشگاه زنجیرهای متفاوت است و مشتریان عزیز باید به این نکته توجه داشته باشند و خدمات پس از فروش ,مارک و مدل محصول , تامین قطعات درب اتوماتیک بیمارستان بسیار قابل اهمیت است.

ویدیو نحوه باز و بسته شدن درب اتوماتیک بیمارستانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *