جک های بازوی پارکینگی 24 ولت بهتر است یا 220 ولت

در این مقاله به بررسی تخصصی در مورد جک های بازوی پارکینگی و انواع موتور و اجرا کدام جک ها برای کدام پروژه ها بهتر است . برای اطلاع از جدید ترین مدل های درب اتوماتیک پارکینگ کلیک کنید.

جک های بازوی پارکینگی چند دسته هستند

در کل جک ها به دو دسته تقسیم می شوند  220 ولت و 24 ولت .

جک های 24 ولت شامل برد 24 ولت ،موتور، ترانس تبدیل برق 220 ولت به 24 ولت، باطری بکاپ ،شفت و چرخ دنده و خلاص کن، چشمی فتوسل ، فلاشر 24 ولت : در این مدل جک ها اگر برق دستگاه قطع شود  جک بازوی میتوان تا 10 مرتبه درب را باز وبسته کند و قابل ذکر است که باطری بکاپ این مدل جک ها هر 2 سال یک مرتبه باید تعویض شود . این مدل جک ها در مجموع نسبت به جک های 220 ولت  جک های ضیغف هستند و برای درب های با وزن بالای 300 کیلوگرم پیشنهاد نمیشود و آپارتمانهای بیشتراز سه واحد قابل اجرا نیست بهتر است که برای درب های سبک و با عرض لنگه کم استفاده شود .اعلام خرابی این مدل از جک ها 24 ولت بازوی بالاتر از جک های 220 ولت است .

سفارش انواع درب اتوماتیک با نصب و خدمات پس از فروش در تهران و شهرستان ها

جک های 220 ولت  تشکیل شده است از موتور، برد 220 ولت ،خازن ، شفت استیل ،چرخ دنده ، کلید خلاص کن . چشمی فتوسل ، فلاشر 220 . در این مدل جک های بازوی دو مدل شفت کورس کوتاه و کورس بلند که نسبت به عرض لنگه درب انتخاب می شود اجرا کرد . قدرت موتور این مدل از جک ها قابل تغییر است و تا وزن هر لنگه درب از 150 کیلوگرم تا 600 کیلوگرم قابل اجرا است اگر وزن  هر لنگه ها از 600 کیلو گرم بیشتر باشد بهتر است از جک های هیدرولیک صنعتی استفاده شود . جک های 220 ولت الکترو موتور توان و قدرت  روزی 200 مرتبه تردد را میتوان بدون مشکل استفاده کرد .در این مدل جک ها اگر برق بر دستگاه قطع شود برای باز کردن درب باید بازوی جک را با کلید خلاص کن باز کرد  تا جک خلاص شود تا درب باز شود .قابل ذکر است که  ups  برای این مدل جک ها میتوان طراهی و اجرا کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *