بهترین درب پارکینگ مجتمع

بهترین درب پارکینگ مجتمع

بهترین درب پارکینگ مجتمع کدام است؟ مناسب ترین و بهترین درب اتوماتیک پارکینگ مدل اجرا بهترین گزینه برای انتخاب ورودی ها مجتمع می باشد عمر بالا و مفید آن امنیت بالاتری در درب اتوماتیک پارکینگ ایجاد کرده است مانند :جک های بازوی – کرکره برقی – جک های ریلی – جک های هیدرولیک تردد نا محدود – کرکره سکشنال. برای آپارتمانهای تعداد واحد بالا بهترین گزینه جک های بازوی هیدرولیک ۲۲۰ ولت تردد نامحدود است با قفل سیزا اصل برای امنیت در برابر فشار مقاوم است و برای آپارتمانهای تا تعداد ۱۰ واحد بهترین گزینه کرکره با تیغه های فولادی ۱ میل با رنگ گوره ای و تیغه های پلی کربنات ، شفاف و تیره بسیار مقاوم در برابر ضربه و فشار و آتش سوزی به همراه جا قفلی. ودر آپارتمانهای شمالی که عرض ورودی بالایی دارد و فضای کافی برای ریل آهنی داشته باشد گزینه خوبی است .و آپارتمانهای جنوبی که عرض ورودی آنها کم باشد و بهترین گزینه کرکره سکشنال ، با طرح ها و رنگ های بسیار زیبا .آپارتمانهای تعداد واحد کم هم جک های الکترو مکانیک ۲۲۰ ولت انتخاب خوبی است با قفل برقی یوتاب ایرانی است.

موتور های صنعتی بهتر و کم صدا تر است یا موتور های توبلار ؟

موتور های صنعتی در وزن های ۳۰۰ نیوتن ۵۰۰ نیوتن ۶۰۰ نیوتن در بازار موجود است ۲۲۰ ولت AC و DC و دو مدل سیم پیچ مس و روکش مس به همراه بوش باطن ،و باکس ساید و ۲ عدد ریموت اورجینال است . در موتور های صنعتی غالبا در حال کار کردن موتور صدای زنجیر به گوش میرسد و برای آپارتمانهای جنوبی ناراحتی طبقه اول اعلام میشود ترجیحا استفاده نشود بهتر است در این آپارتمانهای بهتر است از موتور های توبلار در عرض های ورودی تا ۴ متر استفاده شود با شفت لوله ۱۱ تا سرعت موتور بیشتر شود که در بازار از ۸۰ نیوتن تا ۱۴۰ نیوتن موجود است با خلاص کن دستی بسیار کم صدا .

کدام تیغه های کرکره کم صدا تر است مناسب آپارتمانهای جنوبی است ؟

تیغه های فوم دار پس از تولید تیغه در کارخانه داخل ریل ها فوم تزریق میشود که باعث میشود هم در بازو بسته شدن کم صدا است و صدا از خیابان به داخل آپارتمان بسیار عایق خوبی است .تیغه های گالبانیزه که بسیار مقاوم است ولی قابل ذکر است به خاطر پانچ های روی تیغه داخل پارکینگ آب بند و هوابند نمیشود .تیغه های فولادی ۱ میل با رنگ گوره ای بسیار مقاوم در برابر برش و ضربه و عمر مفید این مدل تیغه ها بسیار بالا است با ریل آهنی ۱۰ سانتی متری و بسیار کم صدا است و آب بند و هوابند کامل انجام میشود . تیغه های پلی کربنات از جنس پلاستیک فشرده با شفت فلزی و استیل با رنگ های شفاف و تیره بسیار مقاوم در برابر آتش سوزی و برش و ضربه تقریبا کم صدا با ریل آهنی ۸ سانتی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *