انواع قفل های درب اتوماتیک

قفل های درب اتوماتیک

با سلام و ادب احترام خدمت بازدید کنندگان محترم وب سایت درب سام ما در این مقاله به بررسی انواع قفل های درب اتوماتیک شیشه ای میپردازیم. امیدواریم بتوانیم مطاب مفیدی که حاصل 20 سال تجریه ما و تیم درب سام هست را برای افزایش اطلاع هم وطن های عزیزمان در صنعت درب اتوماتیک شیشه ای قرار دهیم.

ساختار و نحوه نصب و کار کرد قفل های درب اتوماتیک شیشه ای

ساختار تشکیل دهنده قفل درب اتوماتیک فولدینگ به علاوه نحوه نصب و کار کرد قفل های هر برند و اپراتور هر کشور با هم فرق دارند برای مثال : قفل دستگاه ( اپراتور ) دورما ( DORMA ) ساخت کشور آلمان است که بین مدل های بی شمار قفل های موجود در بازار معروف به قفل هرزگردی است. این مدل از قفل های برای درب اتوماتیک بسیار عالی می باشد.

علت مناسب بودن قفل هرزگردی در درب اتوماتیک فولدینگ

1 – قفل هرزگردی در برابر فشار های بالا بسیار مقاوم بوده در زمان هایی که فشار زیاد میشود شفت فولادی آبکاری شده هرزگرد را قفل کرده و باعث این میشود که لنگه ی متحرک به هیچ عنوان باز نشود.

2 – با این که این مدل قفل ها فشار زیادی را تحمل میکنند اما در مصرف برق صرفه جویی میکند.

3 – برق مورد نیاز ۳۵V DC

نحوه کار قفل مدل اپراتور لابل ایتالیا Label

این مدل از قفل های درب فولدینگ به صورت دائم و همیشگی دارای جریان برق از سمت بوبین دستگاه می باشد. برای فعال شدن قفل ها این دستور به برد اصلی دستگاه داده میشود. در این هنگام به سرعت برد جریان برق قفل را قطع کرده و شفت قفل آزاد شده و غلطک لنگه متحرک درب را مهار کرده و باعث میشود لنگه متحرک به هیچ عنوان باز نشود. مزیت اپراتور لابل ایتالیا Label امنیت بسیار بالای آن می باشد. برق مورد نیاز V 24 DC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *