انواع فرم های درب اتوماتیک

انواع فرم های درب اتوماتیک

در این مقاله به بررسی سه مدل اصلی فرم های درب اتوماتیک میپردازیم.

فرم آلومینیوم درب اتوماتیک شیشه ای

۱- فرم با ساختار آلومینیوم ساده که اکثرا از رنگ های سفید کوره ای،طوسی ، قهوه ای، سیاه در بازار موجود است این مدل فرم ها از ضخامت ۱/۸ تا ۲/۲ تولید میشود از نظر قیمت از ارزان ترین فرم های موجود در بازار میباشد و شیشه سکوریت ها داخل فرم از ۶ میل تا ۱۰میل استفاده میشود که نسبت به ابعاد فرم، استحکام و کاربری پروژه انتخاب میشود

فرم آنالیز درب اتوماتیک

۲-آلومینیوم آنادایز در این مدل فرم ها، آلومینیوم انتخاب شده در یک عمل شیمیایی یک لایه نازک اکسیدی به قطر ۱۰ تا ۳۰ میکرون بر روی آلومینیوم روکش میشود که باعث میشود مقاومت نسبت به خوردگی ، استحکام بالا اتصالات پیچی، چسبندگی بهتر رنگ ها ،نمای ظاهری بسیار زیبا، را داشته باشد . و رنگ های پر طرفدار در بازار میتوان آنادایز شامپاینی، نقره ای ،قرمز . . اشاره کرد .

فرم استیل درب شیشه ای اتوماتیک

۳- فرم استیل ورق استیل ۳۰۴ که یکی از بهترین ورق های استیل میباشد که از فلز کرم و نیکل تشکیل شده است که ضد زنگ میباشد که انواع ورق ها طرح دار (خش دار ) استیل آینه ای (میرور ) نام برد و برای درب های اتوماتیک شیشه ای ، فرم های آلومینیوم پس از تولید و برش خوردن ، ورق های استیل به چند روش ، بر روی آنها نصب میشوند ، خم کاری شده ، چسبی، قالبی که میتوان گفت روش خم کاری از روش های دیگر بهتر و بادوام تر میباشد این کار باعث زیبای فرم ها شده ، مقاومت بسیار بالا نسبت به ضربه ، فشار ، حرارت دارد تقریبا میتوان گفت گران ترین مدل فرم ها در درب های اتوماتیک شیشه ای همین مدل میباشد لذا قابل ذکر است که در ایران تولید ورق استیل تا ارتفاع ۲۸۰ میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *