نصب درب اتوماتیک فولدینگ

نصب درب اتوماتیک فولدینگ

نصب درب اتوماتیک فولدینگ مناسب ترین انتخاب برای امکانی که محدودیت فضا برای قرار دادن درب اتوماتیک دارد می باشد. با کمک درب اتوماتیک فولدینگ می توان از 80% از عرض درب ورودی جهت بازشوندگی درب ورودی را کم کرد. درب اتوماتیک فولدینگ همانند درب اتوبوس ها به صورت چند لایه تا شونده یا درب لولایی می باشد و به دو حالت قابل نصب می باشد: نصب از رو یا خطی

ساختار تشکیل دهنده درب اتوبوسی ( درب اتوماتیک فولدینگ ) ؟

ساختار و مکانیزم درب های اتوماتیک تاشو اتوبوسی درب fold که در اواخر سال ۱۳۵۳ اولین درب های fold وارد ایران شد که در اولین درب های تاشو در اتوبوس های قدیمی مشاهده شد برای راحتی تردد افراد و سرعت باز شدن سریع ، به دلیل محدودیت فضای کم طرفدارهای امسال شرکت های فولکس ،بنز، ولوو . . .

از جمله مزایا درب اتوماتیک فولدینگ چیست ؟

درب های اتوبوسی مزیت هایی که نسبت به درب اتوماتیک اسلایدینگ دارد توانایی استفاده با تردد نامحدود و مکرر می باشد که با سرعت شگفت انگیز ۲ الی ۳ ثانیه به طور کامل باز می شوند ، درب اتوبوسی دارای ۲ مدل یک طرفه و دو طرفه که از ۲ الی چند پنل که هر ۲ پنل با لولا هایی از جنس پلاستیک ، به هم متصل می شوند که با ریل هدایت کننده آلومینیومی با موتور توان پایین ، با فولی چرخ دنده بزرگ و تسمه دندانه پهن ،اجرا می شود که تا حداکثر ارتفاع ۶ متر و عرض ۱۰ متر قابل استفاده است که ۸۰ تا ۸۵ درصد از عرض کل بازشونده را برای راحت تر کردن تردد ایجاد می نماید .
سرعت باز و بسته شدن بالای درب اتوماتیک فولدینگ آن را کاملا برای مکان های پر رفت و شد مناسب می کند. از سوی دیگر به علت سرعت عمل و فرمان پذیری بالای ( سرعت باز و بسته شدن درب اتوماتیک که حدودا چند ثانیه است ) باعث می شود این درب برای امکانی که نیاز به امنیت بالا دارند بسیار مناسب می باشد. درب اتوماتیک فولدینگ را با نام هایی همچون درب تاشو و یا درب اتوبوسی نیز می شناسند .

مزیت های درب اتوبوسی

 ۱ -مقاومت بالا در برابر باد ۲ -سهولت در خلاص کردن و استفاده دستی از درب اتوبوسی ۳- نیرو و توان پایین برای باز کردن و بستن درب های بزرگ ۴- هوابند بسیار عالی ۵- سرعت بالا ۶- بیشترین بازشونده و اشغال کردن کمترین فظا در عرض های کم برای کاربری هایی که برای رفت آمد راحت تر بازشدن کامل نیاز دارند همچون آشیانه های هواپیما ، تعمیرگاه های اتومبیل و …

سرویس و نگهداری درب های فولدینگ

سرویس و نگهداری درب های برقی بهتر است هر ۶ ماه یکبار انجام شود لولا های و اتصالات پنل ها با اسپره w40 روان کاری شود ریل بالا اپراتور تمیز شود تا غلطک داخل ریل ، آلومینیومی به سهولت حرکت کند تا به موتور فشار نیاورد این کار باعث میشود یراق آلات و مترو و تسمه ها کمترین استهلاک را داشته باشد . با این کار عمر مفید اپراتور بالا میرود .

مزیت همکاری با درب سام

خدمات شرکت ما سرویس و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای نصب شده خود را با کمترین هزینه و به سرعت انجام میدهد. تا مشتریان خوبی همچون بانک اقتصاد نوین,بانک قوامین,بانک سام و فروشگاه هایی همچون کوروش,جامبو, نوین چرم و هاپر می میباشد. خدمات سریع و بدون معطلی برای ما اولویت دارد.